Ziraat Odasında seçim heyecanı

Şubat ayında yeni yönetimini belirlemek üzere sandık başına gidecek Karacabey Ziraat Odası’nda delegelerin belirlenmesi sonrasında ilk adaylık açıklaması Erhan Erdem’den geldi.

Ziraat Odasında seçim heyecanı

AYDIN FİDAN

 
Küçükkaraağaç delegesi Erhan Erdem, ‘İnsan ayırt etmeden, siyaset yapmadan, tüm düşüncelere saygılı bir yönetim anlayışı sergilemek’ amacıyla aday olduğunu söyledi. Erhan Erdem, önümüzdeki günlerde projelerini kamu oyuna açıklayacağını ifade etti. Çiftçinin her türlü bilimsel donanıma sahip olması gerektiğini belirten Erdem, “Tarımın içinden gelen bir insanım. Bu yüzden de sorunları iyi biliyorum. Birlikte tüm sorunların üstesinden gelebileceğimize inanıyorum” diye konuştu.

KARACA ADAY DEĞİL

Öte yandan 14 bin üyesi bulunan Karacabey Ziraat Odası’nda delege için aday olmayan Meclis Başkanı Nuri Karaca’nın yönetime aday olmadığı öğrenildi. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karahasanoğlu’nun ise adaylık noktasında henüz bir açıklaması bulunmuyor. Karacabey Ziraat Odası’ndaki görevleri bıraktığını açıklayan Meclis Başkanı Nuri Karaca, tarım camiasına bol ve bereketli kazançlar diledi. Önceki dönem de bu yönde kararı bulunduğunu ancak ısrar üzerine yeninden aday olduğunu hatırlatan Nuri Karaca, aday olmasa da tarım kesiminin sorunlarının çözümü noktasında elinden gelen katkıyı vermeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X