Başkan Dündar’dan anlamlı ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Muradiye Devlet Hastanesi’nde yatan yaşlı hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Dündar’dan anlamlı ziyaret

Hastane içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını tek tek ziyaret eden Başkan Dündar, karanfil dağıtarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Dündar, “Yaşlılarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Muradiye Devlet Hastanesi’nde yatan yaşlı hastalarımızı yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Başkan Dündar’a duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X