Başkan Taban destek hizmetleri personeliyle buluştu

Belediye Başkanı Alper Taban, belirli aralıklarla yapılan birim ziyaretleri kapsamında Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

Başkan Taban destek hizmetleri personeliyle buluştu
HABERİ PAYLAŞ

Belirli zaman dilimlerinde farklı birimlere yönelik personel ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Alper Taban, Çarşamba günü bu ziyaretler kapsamında Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

16.00’da Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan meclis salonunda gerçekleşen buluşmada, maske ve sosyal mesafe kuralına da dikkat edildi. Personel buluşmasında Destek Hizmetleri Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Emin Dündar, Destek Hizmetleri Müdürü Şener Dursun ile müdürlük personeli hazır bulundu.

Ziyarette İnegöl ve İnegöl Belediyesi’nin hizmetleri üzerine istişareler yapıldı. Şehrin ortak akılla yönetilmesinde personelin eksikleri tespiti ve sunacağı önerilerin önemine dikkat çekildi. Başkan Taban, İnegöl Belediyesi’nin tüm personellerinin şehri bir adım daha ileri taşımak adına gösterdiği özveriyi gördüklerini ve bunun sürdürülebilir olması adına adımlar attıklarını kaydetti. Başkan Taban, yapılan özverili çalışmalardan dolayı personele teşekkür ederken, aynı zamanda personelin fikir, görüş ve önerilerini de dinledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X