Bayram önce gönüllere gelir

Kurban Bayramı, birlik ve beraberliğin, iyiliğin ve paylaşmanın pekiştiği zamanlardır… İşte o nedenle Bayram önce gönüllere gelir.

Bayram önce gönüllere gelir

Cargill Türkiye olarak üretim tesislerimiz ve merkez ofislerimizdeki 650 çalışma arkadaşımız, işlediğimiz yerli mahsulü üreten binlerce çiftçi dostumuz ve üretiminin her safhasında hizmet sunduğumuz binlerce gıda çalışanı paydaşımız ile büyük bir aileyiz.

60 yıldır Türkiye’de gıda, endüstriyel & biyoendüstriyel ürünler ve hayvan besleme alanlarındaki geniş ara mamül yelpazemiz ile hayatın her alanına dokunuyor, bu toprakların  değerlerine ve insanlarına duyduğumuz derin saygı, sevgi ve inançla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

En değerli hazinemiz olan ailelerimiz ve sevdiklerimizle bir arada olabildiğimiz, huzuru ve bereketi aynı sofrada paylaşabildiğimiz, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram diliyoruz.

Kurban Bayramımız kutlu olsun.

Saygılarımızla…

Detaylı bilgi için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X