Bursaspor kongresi için flaş öneri!

Bursaspor’un Mayıs ayında yapılması gereken Olağan Genel Kurulu’yla ilgiili belirsiz sürüyor… Yönetim 1-9 Mayıs olarak açıklasa da yeni korona tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar genel kurul yapmak yasak… Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, yeşil beyazlı kulübün kongresiyle ilgili getirilen bir öneriyi bugünkü köşesine taşıdı….

Bursaspor kongresi için flaş öneri!

Bursaspor’un Mayıs ayında yapılması gereken Olağan Genel Kurulu’yla ilgiili belirsiz sürüyor…

Bursaspor Yönetim Kurulu 1-9 Mayıs olarak tarihi açıklasa da yeni korona tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar genel kurul yapmak yasak…

Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, yeşil beyazlı kulübün kongresiyle ilgili getirilen bir öneriyi bugünkü köşesine taşıdı….

Yılmaz, yazısında şu ifadeleri kullandı:

Daha… Uludağ Üniversitesi öğrencisiyken, arkadaşlarıyla Bursa 2023 Hareketi’ni kurdu, ÜNİTİMSAH’la çığır açtı.

İşte…

Böylesine Bursa sevdalısı olan ve Bursa’nın geleceği için kafa yoran Makine Mühendisi Aybars Yılmaz pandemi nedeniyle yasaklanan kongreler ve şube etkinlikleri için farklı bir çözüm üretti.

Özellikle de…

Bursaspor kongresinin belirsizliğinden yola çıkıp, “Kongrelerin dijital ortamda ve dijital araçlarla yapılmasını” önerdi.

Dikkat çektiği şu:

“Günümüzde birçok ülke hükümet seçimini bile vatandaşlık numarası üzerinden sanal ortamlarda gerçekleştiriyor. En azından STK’larımız bunun için gerekli bürokratik ve teknolojik altyapıyı oluşturmalı. Hem tüzüklerini hem de üye veri tabanlarını buna hazırlamalı.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X