Bursa’ya bir sosyal tesis daha

Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’nın en önemli sayfiye alanlarından biri olan Kestel’in Kazancı bölgesine yaptırdığı sosyal tesis hizmet vermeye başladı.

Bursa’ya bir sosyal tesis daha

BURFAŞ’a bağlı sosyal tesislerle kaliteli ve hesaplı hizmeti halkın ayağına götüren Büyükşehir Belediyesi, kentin en önemli oksijen alanlarından biri olan Kestel’in Kazancı bölgesini de hizmette kaliteyle buluşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bürokratlarıyla birlikte Kazancı Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. İşletme hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Altepe, ramazan bayramı itibariyle kapılarını müşterilere açan tesisin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi olarak halka her alanda hizmet etmeye gayret ettiklerini ve bu kapsamda şehrin her bir bölgesine sosyal tesisler açtıklarını söyleyen Başkan Altepe, onlardan birinin de Kestel’in Kazancı bölgesi olduğunu ifade etti. Kazancı’nın ‘nüfusu özellikle yaz aylarında patlama yaşayan’ önemli bir sayfiye bölgesi olduğunun altını çizen, Kestel’in tüm özelliklerinin yanı sıra Bursa’nın yeşilinin Kazancı’da yoğun miktarda bulunduğunu da vurgulayan Başkan Altepe, “Burası BURFAŞ olarak hizmet verecek. Kafeteryası, zengin kahvaltı çeşitleri ve güne özel yemekleriyle bölgenin nefes alanı olacak. Yaz aylarını Kazancı’da geçiren vatandaşlar Büyükşehir’in sunduğu imkanlardan doyasıya yararlanacak. Diğer tesislerimizde olduğu gibi burada da hizmette kalite ön planda olacak. İnsanların sevdikleriyle hoşça vakit geçirebileceği, huzur içerisinde oturabileceği bu mekan bayramdan itibaren hizmet vermeye başladı” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X