Cumhurbaşkanı Erdoğan sürprizi: Bursa gençliğiyle buluşmaya geliyor

Son dönemde çeşitli illere yaptığı ziyaretlerde gençlik buluşmalarına ağırlık veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kasım ayında Bursa’yı programına aldı.Henüz kesinleşmemekle birlikte, 20 Kasım Cumartesi tarihi taslak programa girdi ve hazırlıklara da başlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu ziyaretinde gençlik buluşması yanında AK Parti teşkilatıyla bir araya gelmesi de planlanıyor…Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz yazdı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan sürprizi: Bursa gençliğiyle buluşmaya geliyor

Ekranlardan izliyoruz… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir süredir çeşitli bölgelerde gençlerle buluşma programlarına katılıyor.

Bu buluşmalarda…

Bir yandan AK Parti dönemi icraatlarını ve Türkiye’nin bu dönemdeki değişimini anlatıyor, bir yandan da gençler üzerinden ülkenin geleceğine yönelik mesajlar veriyor.

İşte…

En son Adana’dan yansıyan gençlik buluşmaları kapsamında bir yenisi önümüzdeki ay Bursa için planlanıyor.

Gerçi…

Tarih henüz kesinleşmedi, ama kulağımıza gelenlere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programında Bursa ziyareti için 20 Kasım tarihi taslak program olarak yer alıyor.

Nitekim…

Bu taslak program doğrultusunda Bursa’da hazırlıklar başlarken, gençlerle buluşma yeri olarak Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin en büyük salonu olan 1.623 kişilik Osmangazi Oditoryum üzerinde duruluyor.

Yanı sıra…

AK Parti’nin kongrelerini yaptığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu kongrelere katıldığı Nilüfer’deki Tofaş Spor Salonu da buluşma yeri seçenekleri arasında yer alıyor.

Bununla birlikte…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programına önerilmek üzere Bursa’da bazı ziyaretler üzerinde de hazırlık çalışması yapılıyor.

Yine…

Ahmet Emin Yılmaz’ın yazısının devamı için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X