Cumhurbaşkanlığı’ndan uyarı geldi; Olmazsa olmazımız…

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni normalleşme süreci ile ilgili vatandaşlara önemli uyarılarda bulunarak, “Yeni normalde fiziki mesafe, maske ve hijyen olmazsa olmazımız” dedi.

Cumhurbaşkanlığı’ndan uyarı geldi; Olmazsa olmazımız…
HABERİ PAYLAŞ

Yeni normalleşme sürecine geçilmesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı, vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Amacımız salgınla mücadelemizde elde ettiğimiz kazanımları kaybetmeden, aşama aşama normale dönmek. Yeni normal hayatın tüm kurallarına titizlikle, hiçbir gevşemeye mahal vermeksizin uyalım. Bu sadece kendimize ve yakınlarımıza değil, milletimize karşı da sorumluluğumuzdur.

Bugün itibariyle “yeni normal” hayata geçiş yapıyoruz… Ancak bazı kısıtlamaların sona ermesi, Kovid-19 ile mücadelemizin bittiği anlamına gelmiyor. Bundan sonraki süreçte de tedbiri asla elden bırakmayacağız. Yeni normalde fiziki mesafe, maske ve hijyen olmazsa olmazımız”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X