<

Değnekçiler yine ortaya çıktı: Bir saati 15 lira

Taksim’de Ağustos ayında gündeme gelen değnekçiler yine ortaya çıktı. Kameralar tarafından kaydedilen olayda, araçlarını park etmek isteyenlerin yanına yaklaşan değnekçi bir saat için 15 Türk Lirası para istedi.

Değnekçiler yine ortaya çıktı: Bir saati 15 lira
HABERİ PAYLAŞ

Aracını Gümüşsuyu Caddesi’nde park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçiler arasında 1 Ağustos’ta park parası yüzünden tartışma çıkmış ve Hacısüleymanoğlu değnekçiler tarafından bıçaklanarak yaralanmıştı. Olayın üzerinden geçen kısa bir sürenin ardından değnekçiler yine ortaya çıktı.

DHA EKİBİNDEN DE PARA İSTEDİLER

Gümüşsuyu Caddesi’ni kendilerine mesken tutan değnekçiler, DHA ekibinden de para istediler. Kameralar tarafından kaydedilen olayda, araçlarını park etmek isteyenlere yaklaşan değnekçi bir saat için 15 Türk Lirası para istedi.

YAVAŞLAYAN TÜM ARAÇLARIN YANINA YAKLAŞTI

Gümüşsuyu Caddesi ile Taksim Meydanı girişinde bekleyen ve iki kişi oldukları gözlenen değnekçiler hem Kabataş istikametinde hem de Taksim istikametinde seyir halindeyken yavaşlayan araçlara yaklaşarak araçlara yer gösterdiler.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X