Devlet Bahçeli’den Atatürk’e hakaret tepkisi

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Atatürk’e hakaret iddiasına yönelik sert tepki gösterdi. Bahçeli, ”Bu kişilerin gizli FETÖ’cü olup olmadıkları mutlaka incelenmelidir” ifadesini kullandı. Muhalefetin erken seçim çağrısına yönelik de açıklama yapan Bahçeli, ”Ülkemizin erken seçim diye bir gündemi yoktur. Bugünden itibaren de seçimlere 754 gün kalmıştır” dedi.

Devlet Bahçeli’den Atatürk’e hakaret tepkisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar:

”Demokrasi mücadelesinde karar milletindir. Kılıçdaroğlu’nun zorlaması kimin talebidir. CHP Genel Başkanı bir an önce seçime gidilmesini istiyor. Belli ki acelesi var. Daha da çirkinleşerek milletten kaçılır mı diyor. Bazı ülkelerin örtülü operasyonu yoğunluk kazandı. Biden’in dümen suyuna giren, gazına gelen, kanlı teknesine binen Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin, erken seçim isteği sahibinin sesi, melanetin sözüdür. Türk milleti böylesi bir tuzağa kesinlikle düşmeyecektir.

Ülkemizin erken seçim diye bir gündemi yoktur, bunu da kiralık aklından çıkarma. CHP yönetimine tavsiyem mutfakta yangın var deyip durmayın. Yanan sizin iradenizdir, siyasetinizdir.

”SEÇİMLERE 754 GÜN KALMIŞTIR”

Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır. Bugünden itibaren de seçimlere 754 gün kalmıştır.

ATATÜRK’E HAKARET TEPKİSİ

Atatürk bizim birliğimizdir. Atatürk düşmanlığı yapmak ihamete hizmettir. Türkiye’nin huzuruyla oynanması provokasyondur. Maksatları derinlemesine tahlil edilmelidir. Gizli FETÖ’cü olup olmadıkları mutlaka incelenmelidir. Atatürk’e hakaret edenler, daha fazla müslüman olduklarını mı sanıyorlar.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X