Edebali’den pazar denetimi

İlçe sınırları içerisinde açık ve kapalı pazar yerlerini denetleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, semt pazarlarının modern standartlara ulaşması için çalıştıklarını söyledi.

Edebali’den pazar denetimi
HABERİ PAYLAŞ

ESNAFIN VE TÜKETİCİNİN DOSTUYUZ

 

Pazar yeri esnafının ve tüketicinin daha iyi koşullarda buluşturulması için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Yaptığımız uygulamalarla sağlıklı ve ekonomik fiyattaki ürünleri alacak tüketiciyle çok miktarda ürünü daha ekonomik fiyattan satarak kazanç elde edecek esnafı mutlu etme gayretindeyiz. Pazarcılar odamızla kaliteli pazar yerleri oluşturmak için protokol imzaladık. Zümrütevler ve Yiğitler kapalı pazar yerlerimiz hizmete devam ediyor. Temenyeri kapalı pazar yerimizin yapımı ise kısa sürede tamamlanacak” diye konuştu.

 

Başkan Edebali, “Pazar yerlerinde modern şartlarda hizmet verilmesi adına tezgâhların uygunluğu, elektronik tartı aletlerinin kusursuz çalışması, çöp toplama yerleri ve zabıta bürolarının kontrollerinin yanı sıra kayıt dışı çalışan seyyar satıcılara karşı çalışmalarımız devam edecek” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X