Elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız

AK Parti Yenişehir Kadın Kolları İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılan konuşmalarda, 1 Kasım’daki seçimde, partinin tek başına iktidara gelmesi için çok çalışılması gerektiği vurgulandı.

Elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız
HABERİ PAYLAŞ

GÜRHAN ADANA

 

Toplantıda ilçe merkezindeki çalışmalarla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Kadın Kolları üyelerinden yapılan ya da yapılmakta olan projeleri gittikleri her yerde vatandaşa anlatmalarını istedi. AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nihal Gökdemir de, “Bu seçimde elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız. Bizler, barış ve huzur içinde yaşamak istiyoruz. Sizleri seçime kadar gece gündüz çalışmaya davet ediyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl da, 1 Kasım seçimine en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi. Kamıl, “Partimiz kurulduğunda 5 yaşında olanlar bugün 18 yaşına girdiler ve oy kullanacaklar. AK Parti hükümeti öncesi ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı durumları gençlerimize de anlatmalıyız. Çalınmadık kapı bırakmamalıyız. Partimizin genelde ve yereldeki hizmetlerini en iyi biçimde anlatmalıyız” dedi.

Türkiye’deki seçmenin yarısının kadınlardan oluştuğunu belirten AK Parti Kadın Kolları Başkanı Feride Karayel ise, bundan önceki seçimlerde olduğu gibi 1 Kasım seçiminde de gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X