Faik Çelik MTAL’den sağlıkçılara destek

Yıldırım’da bulunan bulunan Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, koronavirüs salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı.

Faik Çelik MTAL’den sağlıkçılara destek
HABERİ PAYLAŞ

Lise, salgın sürecinde yoğun çalışmalarının sonucu yorgun düşen sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla indirim uygulaması başlattı.

Okul Müdürlüğü, bünyesinde faaliyet gösteren güzellik merkezinde, Milli Eğitim personeline uyguladığı kampanyayı sağlık çalışanlarına da uygulayacak.

Sağlık çalışanları okulun güzellik merkezinde yaptıracakları her uygulamada yüzde elli indirimden faydalanacak.

Sağlık çalışanları, 2020 yılının sonuna kadar sürecek kampanyada saç, cilt, masaj gibi tüm hizmetlerden indirimli yararlanabilecek.

Okul olarak koronavirüs salgınında mücadeleye katkı sağlamaya çalıştıklarını söyleyen Okul Müdürü Mediha Karasu, “Ülkemiz bütün birimleri ile koronavirüs salgınıyla mücadele ederken okul olarak bizde ellerimizdeki imkânlarla destek olamaya çalışıyoruz. Salgın sürecinde yoğun çalışmalarının sonucu yorgun düşen sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla bu kampanyayı hayata geçirirdik. Usta öğreticilerimiz ve öğrencilerimizin profesyonel çalışmalarıyla Bursa’da adından başarı ile söz ettiren güzellik merkezimiz sağlık çalışanlarımıza cilt temizliği ve bakımı, masaj uygulamaları, el ve ayak bakımı, saç bakım hizmetlerini yüzde elli indirimle sunacak” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X