Hastanede ziyaret ettiler! Geçmiş olsun Batuhan…

Bursaspor Kulübü, maçta sakatlık geçiren Batuhan için, “Hiç bir sonuç, insan sağlığından önemli değildir. Sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Batuhan Kırdaroğlu’na ve Altınordu camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Batuhan Kırdaroğlu’nun en kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.” mesajı yayınladı…

Hastanede ziyaret ettiler! Geçmiş olsun Batuhan…
HABERİ PAYLAŞ

Altınordu kulübü, maçtan sonra şu açıklamayı yaptı:

Maçın 50. dakikasında sakatlanan oyuncumuz Batuhan Kırdaroğlu’nun sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edildi. Genç oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce iyileşip sahalara dönmesini temenni ederiz.

Bursaspor Kulübü de geçmiş olsun mesajında şu ifadeleri kullandı;

Hiç bir sonuç, insan sağlığından önemli değildir. Sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Batuhan Kırdaroğlu’na ve Altınordu camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Batuhan Kırdaroğlu’nun en kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Maçtan sonra Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve futbolcu Tayfur Bingöl de Bahtuhan’ı hastanede ziyaret etti.

Yapılan açıklamada; “Başkanımız Mesut Mestan ve Futbolcumuz Tayfur Bingöl maçın 50. Dakikasında sakatlanan ve sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Batuhan Kırdaroğlu’nu hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular” denildi…

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X