‘Fotoğrafın bütününe bakıp yol alacağız’

Görevden alınan Halim Ömer Kaşıkçı’nın yerine Balıkesir’den Bursa İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Fevzi Yavuzyılmaz dün itibariyle görevine başladı.

‘Fotoğrafın bütününe bakıp yol alacağız’

DERYA DEMİR PINAR

Aynı heyecan ve özveri ile çalışmalarını sürdüreceğini vurgulayan Yavuzyılmaz, Bursa’ya gelir gelmez Vali Yakup Canbolat ile bir toplantı gerçekleştirdiğini belirterek, “Koronavirüs pandemisi için arkadaşlarımızın daha önce yaptığı hazırlıklar var. Ama önce fotoğrafın bir bütününü görüp, ona göre yol almamız lazım. Bu süreç tek başına değil, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum kuruluşlarıyla birlikte hep beraber yol almamız gerekiyor. Bu noktada çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kısa sürede verdiğimiz gayretlerin sonucunu alacağımızı düşünüyorum” dedi.

CUMA GÜNÜ BÖLGE TOPLANTISI…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın cuma günü Bursa’ya geleceğini de hatırlatan Yavuzyılmaz, “Vali Canbolat ile gerekli hazırlıkları konuştuk. Şehir Hastanesi’nde Yalova, Balıkesir, Çanakkale, Bilecik illerinden de katılımın olacağı bir bölge toplantısı gerçekleştireceğiz. Şehirlerdeki durumlar değerlendirilecek. Bakan Koca’nın şehrimize gelmesi bizlere motivasyon olacak” diye konuştu. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’ne atandığını sosyal medyadan duyuran Yavuzyılmaz, yaptığı paylaşımla Balıkesir halkına teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X