Gökçeada seferlerine poyraz engeli!

Kuzey Ege’de kuvvetli poyraz, Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde feribot seferlerinin iptaline neden oldu. Öte yandan GESTAŞ firması fırtına nedeniyle yarınki seferlerin de iptal edildiğini duyurdu.

Gökçeada seferlerine poyraz engeli!

Kuzey Ege’de kuvvetli poyraz, Gökçeada’ya deniz ulaşımını durdurdu. Çanakkale Boğazı ile adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan GESTAŞ firması, Gökçeada-Kabatepe hattında tüm tarifeli feribot seferlerinin bugün iptal edildiğini duyurdu.

Bozcaada-Geyikli, Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu hatlarındaki feribot seferleri ise aksamadan devam ediyor.

YARINKİ SEFERLER DE İPTAL

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine yarın planlanan tarifeli feribot seferleri, Kuzey Ege Denizi’nde etkili olan fırtına nedeniyle iptal edildi. Çanakkale Boğazı ile adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan GESTAŞ firması, Kuzey Ege Denizi’nde etkili olan kuvvetli poyraz nedeniyle Gökçeada ilçesine yarın yapılması planlanan tüm tarifeli feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. Buna göre, Gökçeada ile Kabatepe arasında karşılıklı olarak yapılması planlanan saat 07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 ve 21.00’deki tarifeli feribot seferleri iptal oldu. Gökçeada-Kabatepe hattında, fırtına nedeniyle bugünkü tarifeli feribot seferleri de yapılamadı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X