<

Göksel, Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi Temsil Edecek

Karaman’ın başarılı atletlerinden Mustafa Göksel, Antalya Akseki’de gerçekleştirilen dünya şampiyonası elemelerinde milli takıma girme başarısı göster…

Göksel, Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi Temsil Edecek
HABERİ PAYLAŞ

Karaman’ın başarılı atletlerinden Mustafa Göksel, Antalya Akseki’de gerçekleştirilen dünya şampiyonası elemelerinde milli takıma girme başarısı gösterdi. Avrupa Dağ Krosu şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olan Göksel, 19 Eylül 2015 tarihinde İngiltere’de yapılacak olan Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek. 4 Temmuz’da 2015 tarihinde Portekiz’de yapılan Avrupa Dağ Krosu yarışlarında Avrupa 3.’sü olan Göksel’in Karaman’a büyük bir gurur yaşattığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, “Başarılı sporcumuz, antrenörümüz Abdulselam Karharman nezaretinde yeni bir başarıya daha imza atmak için hazırlanıyor. Antalya’da zor bir eleme yarışını kazasız ve sakatlanmadan atlatan sporcumuz milli takıma girme başarısı gösterdi. Şu anda sporcumuz ve antrenörümüz tüm konsantrasyonunu İngiltere’de gerçekleşecek olan Dünya Şampiyonasına vermiş durumda. Antrenör ve sporcumuza gerçekleştirilecek olan şampiyonada başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X