Kılıçdaroğlu’ndan Bursa’ya mesaj: Beton Bursa’ya yeşili biz getireceğiz

BİLDEF’e bağlı 34 derneğin başkanları CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ın aracılığıyla gerçekleşen online görüşmede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.
“İstediğiniz soruyu sorabilir, istediğiniz eleştirileri yapabilirsiniz” diyen Kılıçdaroğlu 2.5 saat süren online görüşmede her soru ve eleştiriyi tek tek cevapladı, Bursa için de özel mesajlar verdi. Aydın görüşme için “Yapılan online görüşmelerin en iyisi oldu” dedi… Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz yazdı…

Kılıçdaroğlu’ndan Bursa’ya mesaj: Beton Bursa’ya yeşili biz getireceğiz

Yanında… CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın vardı. Kısa adı BİLDEF olan Bursa İl Dernekleri Federasyonu’na bağlı 34 derneğin başkanları da karşısındaki ekrandaydı.

Cumartesi akşamı…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu online bağlantıyla bir araya geldiği 34 dernek başkanına “İstediğiniz soruyu sorabilir, istediğiniz eleştirileri yapabilirsiniz, bütün samimiyetimle cevap vereceğim” diyerek başladı.

2.5 saat süresince 34 dernek başkanına tek tek söz verdi, öneri ve eleştirileri tek tek not aldı.

Sonra da…

Çoğunluğu sağ partilere eğimli dernek başkanlarının sorularına 1 saat cevap verdi. Ortam çok samimi olunca bazı dernek başkanları çocuklarını çağırıp Kılıçdaroğlu ile görüştürdü.

İşte…

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ın sunuş konuşmasıyla başlayan online buluşmada keyifli olduğu gözlenen Kılıçdaroğlu, başta Gara operasyonundaki tutumu olmak üzere dernek başkanlarının eleştirilerini cevaplarken, “Bursa’ya geldiğimde yüz yüze de görüşelim” dedi.

Ana konu…

Ahmet Emin Yılmaz’ın yazısının devamı için tıklayın…

 

HABERİ PAYLAŞ
1 adet yorum var

Bir adet yorum var

  1. kılıcdaroğlu at at ali tut bekar adama karı boşamak kolay torununu bıle tayyıp beyın yaptırdığı hastahaneye göturuyorsun utan utan bız maas kuyruklarını hast.kuyruklarını unutmadık unutturmayacagız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X