KPSS A grubu ve öğretmenlik sınavına giriş belgeleri erişimde

KPSS A grubu ve öğretmenlik için 27-28 Mayıs’ta yapılacak sınavlar için düzenlenen giriş belgeleri erişime açıldı.

KPSS A grubu ve öğretmenlik sınavına giriş belgeleri erişimde

Kamu Personel Seçme Sınavı A grubu ve öğretmenlik için 27-28 Mayıs’ta yapılacak sınavlar için düzenlenen giriş belgeleri erişime açıldı.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezince adaylara sınav başlangıcından 15 dakika öncesinde salona alınma işlemlerinin tamamlanacağı uyarısı yapıldı.

ÖSYM’nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2017 KPSS A Grubu (alan bilgisi) ve öğretmenlik adaylarının sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren belgeyi, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin “https://ais.osym.gov.tr” internet adresinden edinebilecek.

2017 KPSS alan sınavlarının birinci oturumu 27 Mayıs saat 10.00’da kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri testlerinden uygulanacak.

KPSS alan sınavlarının ikinci oturumu 27 Mayıs saat 14.30’da hukuk, iktisat ve maliye, üçüncü oturumu da 28 Mayıs saat 10.00’da işletme, muhasebe ve istatistik testlerinden düzenlenecek.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X