‘Rahat uyuyamıyordum, korktuğum başıma geldi’

Siirt’te şehit olan Bursalı Jandarma Er Bahadır Aydın’ın, babası Muhsin Aydın’ın oğlunun başına bir şey geleceğinden endişe ettiği için gözüne uyku girmediği asker olan Trakya Üniversitesi mezunu oğlu Bahadır’ın ise, “Baba sen rahat uyu. Görevimizi gururl

‘Rahat uyuyamıyordum, korktuğum başıma geldi’

Eşi Emine Aydın ile küçük oğlunu doktora götürdüğü bir anda oğlunun şehit olduğu haberini alan baba Muhsin Aydın gözyaşlarına boğuldu. 

 

‘KORKTUĞUM BAŞIMA GELDİ’

Askerler, sağlık ekipleri ve komşularının desteğiyle ayakta güçlükle duran baba Aydın, korktuğunun başına geldiğini söyledi. Oğlunun görev yaptığı yerden dolayı bir türlü rahat uyuyamadığını söyleyen baba Muhsin Aydın, oğlunun ise büyük bir gururla kendisini rahatlattığını ve rahat uyumasını söylediğini ifade etti.

Evde taziyeleri kabul eden babaya bir destek de MHP Bursa Milletvekili Tevfik Topçu’dan geldi. Şehit evinde siyasi açıklamalar yapmaktan kaçınan Topçu, şehit vatan evlatlarının yüreklerini yaktığını, bu acının bir an önce bitmesi gerektiğini, MGK’nın toplanması ve gerekli görülen yerlerde sıkıyönetim tedbirlerinin uygulanmasının zaruri olduğunu söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X