Sertaslan yüzlerce misafiri ağırladı

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, seçimlerin ardından yoğun ziyaretçi talebine cevap vermek için halkla buluştu.

Sertaslan yüzlerce misafiri ağırladı
HABERİ PAYLAŞ

Sertaslan, Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen ve her kesimden vatandaşın katıldığı buluşmada kendisini tebrik ederek çiçek ve çeşitli hediyeler takdim eden misafirlerine teşekkür etti. Gemlik Belediyesi’nin halkın belediyesi olduğunun toplumun bütün kesimleri tarafından kabul gördüğünün altını çizen Başkan Sertaslan, “Mahallenizde, sokağınızda caddelerde, sizin aranızda sizin yanınızda mutluyum.

Önümüzdeki süreçte eğitimden spora, kültürden sağlığa birçok projeyi hayata geçirmek için ekibimizle, belediye personelimizle gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Halkımızın desteği ve güveni bizlere daha fazla güç veriyor. Bu güçle Gemlik’te aşamayacağımız hiçbir engel kalmayacaktır” dedi. 

Konuşmasının ardından masaları tek tek gezerek vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Sertaslan, talepleri değerlendireceklerini kaydetti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X