TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Karacabey Belediyespor’u ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2.Lig’deki Bursa ekibi Karacabey Belediyespor yönetimiyle bir araya geldi.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Karacabey Belediyespor’u ziyaret etti

TFF’den ziyaretle ilgili şu paylaşım yapıldı:

Bursa’da Altyapı Akademileri Projesi kapsamında incelemeler yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, günün üçüncü ziyaretini TFF 2. Lig Beyaz Grup kulüplerinden Karacabey Belediye Spor’a gerçekleştirdi.

Aynı zamanda Bursa Yıldırımspor’un da Onursal Başkanı olan Karacabey Belediye Spor Başkanı Ekrem Senal ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da yer aldı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye altyapı incelemeleri sırasında TFF 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Stratejik Planlama, Yeni Proje Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay ve  2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can eşlik etti.

Altyapının en çok önem verdikleri konunun başında geldiğini vurgulayan Başkan Büyükekşi, Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için Double Pass firmasıyla yürütülen proje kapsamında antrenör eğitimi verdiklerini ifade etti. TFF Başkanı Büyükekşi, Karacabey Belediye Spor’un tesislerini gezerek Başkanı Ekrem Senal ve kulüp yetkililerinden akademi çalışmaları hakkında bilgi aldı

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X