TFF’den dev anlaşma…

Bitcoin ve kripto para alım-satım platformu BtcTurk, Kadın ve Erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru oldu.

TFF’den dev anlaşma…
HABERİ PAYLAŞ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile bitcoin ve kripto para alım-satım platformu BtcTurk arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Bu özel iş birliği ile BtcTurk, Kadın ve Erkek Milli Takımlarının ana sponsorluğunu üstlendi. Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Sponsorluk ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kadın Milli Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kırağası, BtcTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri, Kadın Milli Takımı oyuncuları ile A Milli Takım futbolcularından Emre Kılınç katıldı.

MORAL KAYNAĞI OLACAK
Nihat Özdemir, BtcTurk ile çok önemli bir iş birliğine imza attıklarını belirterek, “Kendilerine Kadın ve Erkek Milli Takımlarımıza verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum. Bu anlaşma ile inşallah milli takımlarımız sonunda kupa olan yeni başarı öykülerini yazacak. UEFA Uluslar Ligi müsabakaları öncesinde hayata geçirdiğimiz bu iş ortaklığı, A Milli Takımı’mız için yeni bir enerji ve moral kaynağı olacak. BtcTurk’e verdikleri destek için şükranlarımı sunuyorum. Bu anlaşmanın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SİVAS’TA BAŞLIYORUZ
A Milli Erkek ve Kadın Takımlarının önemli başarılara imza atacağına inandığını vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti: “A Milli Takımı’mız, Şenol Güneş liderliğinde, pandemi nedeniyle 2020 yılındaki ilk maçlarına UEFA Uluslar Ligi’nde çıkacak. 3 Eylül’de Sivas’ta Macaristan, 6 Eylül’de ise deplasmanda Sırbistan ile karşılaşacağız. Böylece 9,5 aylık milli takım özlemimiz bitmiş olacak. Kadın Milli Takımı’mızın Avrupa Şampiyonası eleme maçları devam ediyor. Hazırlık kampını tesislerimizde sürdürüyorlar. İnşallah, FIFA sıralamasında 41. sıradan 29. sıraya kadar yükselen A Milli Takımı’mız dünyada ilk 10 ülke arasına girme hedefine emin adımlarla yürüyecek. Eminim ki, kadın milli takımlarımız da önümüzdeki süreçte Avrupa’da söz sahibi olacak.”

SEVGİ VE GÜVENLE
BtcTurk Üst Yöneticisi Özgür Güneri, “Kadın ve Erkek Milli Takımlarımızın destekçisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta TFF Başkanı Sayın Nihat Özdemir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ise, “Salgın nedeniyle zor bir dönemdeyiz. Böyle bir dönemde başarımızı daha yukarı çıkarabilmek için BtcTurk, kadın ve erkek milli takımlarına katkı yapacak. Önemli olan sevgi ve güvenle birbirimize bakmak” dedi.

KADIN FUTBOLUNDA
SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ

Kadın Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kırağası, Türkiye’yi kadın futbolunda söz sahibi bir ülke yapmak istediklerini dile getirdi. Geçen yıl aralık ayında kadın futbolunda yeni bir yapılanmaya gidildiğini hatırlatan Kırağası, “Milli takımların başına kadın antrenörler getirildi. Yardımcı antrenörlük görevlerini de kadınlar üstlendi. Bu güvene layık olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şenol Güneş, kadın milli takımlarının kamplarına yaptığı ziyaretlerle bize moral verdi. Bizlere esin kaynağı olmakta. Tolunay Kafkas ve Oğuz Çetin de bize destek veriyor. Onlara teşekkür ediyorum. Amacımız Türkiye’yi kadın futbolunda önde gelen ülkeler arasına sokmak. Bunu başaracağımıza inanıyoruz” şeklinde görüş belirtti.

ÖDEME KRİPTO PARAYLA
TFF Sponsorluk ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, BtcTurk ile yapılan anlaşmanın 2 yılı kapsadığını belirterek, “BtcTurk’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Sektörlerinin en iyileriyle anlaşmaya çalışıyoruz. Ödemenin kripto parayla olması için altyapımızı ayarlayacağız. Bunu kripto para ödeme şekline de dönüştürebiliriz” değerlendirmesinde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X