TÜRMOB’da Kartaloğlu dönemi

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’nin (TÜRMOB), hafta sonu gerçekleştirilen 23’üncü Olağan Genel Kurulu’nda yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri belli oldu.

TÜRMOB’da Kartaloğlu dönemi
HABERİ PAYLAŞ

TÜRMOB’dan yapılan açıklamaya göre, Birliğin 23’üncü Olağan Genel Kurulu 12-13 Ekim’de Ankara’da gerçekleştirildi. Önceki gün yapılan seçimler sonucunda 3 yıl görev yapacak olan yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyelerinin seçimi tamamlandı. 

Resmi olmayan sonuçlara göre, bin 764 delegenin bin 734’ünün katılımıyla gerçekleşen seçimde, Türkiye Çağdaş Demokrat Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Grubu, yönetim kurulunda 9 üyeliğin 6’sını, disiplin kurulunda 5 üyeliğin 3’ünü ve denetleme kurulunda 3 üyeliğin 2’sini kazandı. Yönetim kurulunda Emre Kartaloğlu, İrfan Hüseyin Yıldız, Cemal Yükselen, Yahya Arıkan, Mustafa Levent Demiröz, Fettah Açan, Masum Türker, Rıfat Nalbantoğlu ve Ercan Bayazıtlı yer aldı.

Disiplin kurulu Yeşim Ertuğrul, Mehmet Çomak, İbrahim Cem Türe, Musa Güzel, Sami Kazıcı’dan oluşurken, denetim kurulu Burhan Düz, Mehmet Erkan Azizoğlu ve Metin Yalçın’dan oluştu. Birliğin başkanlığına ise Emre Kartaloğlu seçildi.

turmob2.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X