Uludağ Üniversitesi’nde kiralık 2 kafeterya…

Uludağ Üniversitesi 2 adet Kafeteryayı ihale usulü ile kiraya verilecektir

Uludağ Üniversitesi’nde kiralık 2 kafeterya…

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan ilana göre;

Mülkiyeti Üniversiteye ait Görükle kampüsünde bulunan ve ilanda bilgileri yazılı taşınmaz alanlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile 10 (on) yıllığına kiraya verilecektir.
Taşınmaz kiralama ihaleleri 22/12/2021 çarşamba günü ve ilanda belirtilen saatlerde Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü (İzmir yolu 21. km. Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Nilüfer / BURSA) Mediko Sosyal Merkezi Binası İhale Toplantı Salonunda toplanacak komisyon marifeti ile yapılacaktır.
İhaleye ilişkin şartname ve ekleri mesai saatleri dâhilinde Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Satınalma Müdürlüğü’nde bedelsiz olarak görülebileceği gibi, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Halkbankası Bursa U. Ü. Şubesi TR26 0001 2001 3290 0006 0000 02 nolu hesabına her bir ihale için 1.500,00.-TL. doküman bedeli yatırılarak, makbuz karşılığında temin edilir.
İhaleye katılacaklar doküman almak zorundadır.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X