Yıldız yeniden aday

Mudanya 150 Sayılı Zeytin Tarım ve Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldız, yeni dönemde de yönetime talip olduklarını bildirdi.

Yıldız yeniden aday

ÖMER BİLİK

Yaklışak 500 ortağın katılımıyla yapılan toplantıya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, STK ve siyasi parti temsilcileri ile muhtarlar katıldı. Toplantıda kooperatifin alımlar, satışlar, kar ve zarar durumu, öz kaynaklar, aktif toplam değerlerin grafiklerle anlatıldığı slayt sunumu gerçekleştirildi. 

Toplantıda yönetime tekrar talip olduklarını belirten Kooperatif Başkanı Ali Yıldız, “Şimdi yeniden bu bayrağı daha yukarılara taşımak kotaları arttırmak, karları daha yukarılara taşımak zeytincinin refahını daha iyi düzeye taşımak için tekrar adayız. Herkesin oyuna talibiz ve startı burudan veriyoruz. Biz dik duruşumuzla çok şey kazandık. Bu duruşla ve sizlerin güçlü desteğiyle devam edecektir. Hiçbir şahısla hiçbir sorunumuz yoktur, biz sadece önümüze bakmaya devam ediyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X