Bursa’nın üç haftada ikinci acı kaybı!

Bursa’dan kahreden haber… Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 3 hafta içinde iki şube müdürünü birden kaybetti. Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın detayları bugünkü köşesinden paylaştı…

Bursa’nın üç haftada ikinci acı kaybı!

Bursa Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü bürokratlarından Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) ve Çevre İzinleri Şube Müdürü Biyolog Ahmet Çakmak koronavirüse yenildi.

Çekirge Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Çakmak pazartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Çakmak dün kurtarılamayarak yaşama veda etti. Çakmak’ın naaşı bugün memleketi Harmancık ilçesine bağlı Çatalsöğüt Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Çakmak’ın ölümü uzun yıllar çalıştığı ve emek verdiği İÇevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ndeki mesai arkadaşlarını da hüzne boğdu.

Halen günlük vaka sayısının 2 bine çıktığı kentimizde çalışkan bir bürokratımız daha çağın illetine kurban gitti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde görev yapan Kentsel DönüşüŞube Müdürü Adnan Varan da üç hafta önce yakalandığı Covid-19’dan kurtulamayarak yaşamını yitirmişti. Varan da memleketi Gümüşhane’de toprağa verilmişti.

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 3 hafta içinde iki şube müdürünü birden kaybetmiş oldu.

İhsan Aydın’ın yazısının devamı için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X