1. HABERLER

  2. BURSA HABERLERİ

  3. İşte yeni BTSO Meclisi! Komiteler hangi isimlerden oluşuyor?..
İşte yeni BTSO Meclisi! Komiteler hangi isimlerden oluşuyor?..

İşte yeni BTSO Meclisi! Komiteler hangi isimlerden oluşuyor?..

BTSO'da 3 Nisan'da yapılan komite seçimlerinin sonuçlarına göre, 63 meslek komitesindeki meclisin 134 üyesi şöyle oluştu.

A+A-

BTSO seçimlerinin ilk etabı olan komite seçimleri tamamlandı.

Geçtiğimiz Cuma günü itibariyle üye sayısı 40 bine ulaşan odada toplam 63 komitede 73 sandıkta seçimler geçekleşti.

Oy kullanma hakkı bulunan 21 bin 700 üyeden, 11 bin 154’ü sandık başına gelerek oy kullandı.

BTSO'da 3 Nisan'da yapılan komite seçimlerinin sonuçlarına göre, 63 meslek komitesindeki meclisin 134 üyesi şöyle oluştu.

1. Komite

Matlı Yem Sanayi

Edemen Et ve Et Ürünleri

2. Komite

Kasapoğlu Kereste Turizm

Güray Orman Ürünleri

3. Komite

Kocalar Gıda ve Tarım

Halil Erdönmez

4. Komite

Şenkur Mermercilik

Aykardeşler Mermercilik

5. Komite

Burkay Tekstil Sanayi

Ustaoğlu Tekstil Sanayi

6. Komite

Gülbebe Tekstil

Sani Tekstil

7. Komite

Gülbahçe Kozmetik

Nurkim Tekstil Boya

8. Komite

Durmazlar Makina

Şanmak Makina

9. Komite

Zimaş Zincir ve Makina

Kametsan Metal İnşaat

10. Komite

Ertur Kollektif Şirketi

Erkalıp Makina Metal

11. Komite

TOFAŞ (Bursa Şubesi)

Beyçelik Gestamp Otomotiv

12. Komite

Madosan Market Donanım

Aksüper Süpürgelik Mobilya

13. Komite

Polyteks Tekstil

Mayfil Tekstil

14. Komite

Ayplastik Ambalaj

Haksan Otomotiv

15. Komite

Asya Dokuma Sanayi

Haşim Kar - Karteks Dokuma

16. Komite

H.G.M. Hacıoğulları Gıda

Hacı Hasanoğulları Restaurant

17. Komite

Kadri Uğur Boya

İlay Tekstil Sanayi

18. Komite

Adak Tekstil Sanayi

Ekart Tesktil Sanayi

19. Komite

Aydemir Metal ve Çelik

Teknik Güç İnşaat

20. Komite

Warmhaus Isıtma ve Soğutma

Bolt Bağlantı Elemanları San.

21. Komite

BURGÜÇ Sanayi A.Ş.

A.S.C. Motor Sanayi LTD

22. Komite

Bursa Çimento

Bursa Kristal Cam

23. Komite

Makaza Altın İnşaat

Enfaş Yapı İnşaat

Otağkur İnşaat Sanayi

Bursa Referans Yapı

24. Komite

Mustafa Hacıoğlu Çelik Yapı

Elitel Yapı Gayrimenkul

25. Komite

MZZ İnşaat Taahhüt

Hazırlar Hafriyat Mimarlık

Ulumar İnşaat Taahhüt

26. Komite

Furpa Gıda

Turgut Seyhan ve Kardeşleri Market

Merhamet Süper Market

27. Komite

Seçkin Onur Gıda

Şener Gıda Sanayi

Öztaner Gıda Sanayi

28. Komite

Rızvanoğlu Kuyumculuk

Altındağ Kuyumculuk

29. Komite

Gürses Ev Gereçleri

Adnan Ocak

30. Komite

Burkay Tekstil

Sökücüler Tekstil

31. Komite

Metin Şenyurt Konfeksiyon

Bebetto Bebe Tekstil

32. Komite

Bursaipek Tekstil

Nazım Usturalı

33. Komite

Şato Ayakkabı ve Deri

Altuğ Ayakkabı Danışmanlık

34. Komite

Simpet Akaryakıt ve Servis

Dağlıoğlu Nakliye Kömür San.

35. Komite

Durma Dış Ticaret

Sanpark Çelik Otopark Sis.

36. Komite

Kaledonya Dış Ticaret

Taybah İnşaat Turizm

37. Komite

Otokoç Otomotiv

Koçaslanlar Otomotiv

İsmail Yedek Parça

38. Komite

F.E.M.Y. Tekstil Mobilya

Birinan Mobilya

39. Komite

Global Mefruşat döşeme

M.A.İ. Teks Tekstil

Özimamoğlu Tekstil

40. Komite

Bemis Teknik Elektronik

Tokgözler Cıvata Ticaret

41. Komite

Yükseller İnşaat

DMS Isı Sistemleri

42. Komite

Burkon Turizm ve Kongre

Selam Seyahat Kongre

43. Komite

İlyas Kılıç Turizm Tekstil

Mistur Turizm İnşaat

44. Komite

Ada Birlik Uluslararası Nakliyat

Cas Antrepo Nakliye

45. Komite

Beceren Turistik Tesisleri

Özen Turizm Seyahat

46. Komite

NA-TU Turizm Gıda

Yüksek Noyan Gıda

47. Komite

Örnek Yemek Sanayi

Müsadenizle Restaurant

48. Komite

Teracity Yazılım

Procolor Bilgisayar

49. Komite

Basım Teknik Ticaret

Sentez Yayın ve Dağıtım

50. Komite

Özdemirsim İletişim

Ekşiler Teknoloji Endüstri

51. Komite

Halk Bankası (Bursa Bölge)

Ziraat Bankası (Bursa Bölge)

52. Komite

Sönmez Endüstri Holding

Koçaslanlar Holding

53. Komite

M.N.D. Sigorta

Ser-Ay Sigorta

54. Komite

Rıdvan Hasırcı

STO Gayrimenkul

55. Komite

Hakel Danışmanlık

Arıcı Bağımsız Denetim

56. Komite

Tuğcuoğlu Mimarlık

Düzey Jeoloji Makina

Teknik Test Laboratuar

57. Komite

Vaşa Özel Güvenlik

3Ç Özel Güvenlik

58. Komite

Kumru Fotoğrafçılık

Uludağ Reklam Tanıtım

59. Komite

Şahinkaya Özel Eğitim Kurumları

Deneyim Özel Eğitim Hizmetleri

60. Komite

Çınartaş Tıbbi Malzeme

Dirim Tıp Özel Sağlık Ürünleri

61. Komite

Sina Özel Sağlık Hizmetleri

Burtom Özel Sağlık Hizmetleri

62. Komite

Geçili Metal Geri Dönüşüm

Çevre Ekipman İmalat

63. Komite

Epila Özel Sağlık Hizmetleri

Mis Ceren Kuaför İşletmeciliği

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.