20 Ekim 2014 Pazartesi
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 17.03.2013 05:00

Yönder Okulları Bursa’da

Yönder Okulları Bursa’da

Nilüfer’de 5 yıldır hizmet veren Küçük Şeyler Anaokulu ile hizmet veren Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi’nin ilkokul ve ortaokul markası Yönder Okulları, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Bursa’da faaliyete geçiyor.

2006 yılında yola çıkan ve bugün 20 kentte 33 okuluyla hizmet veren Küçük Şeyler Anaokulları’nın devamı olan Yönder Okulları’nın Bursa şubesi, dün Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Psk. Süleyman Hecebil’in katılımıyla tanıtıldı.
 
Programda, Yönder Okulları’nın eğitim felsefesi anlatıldı.
 
’DENEYİMİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ...’
 
Okullarının uluslararası standartlarda olacağını belirten Prof. Dr. Üstün Dökmen, Danimarka’da 9 yaşında bir çocuk hangi seviyede yabancı dil biliyorsa, Yönder Okulları’nda eğitim gören çocukların da aynı seviyede olacağını söyledi.
 
Öncelikli dilin Türkçe olduğunu vurgulayan Dökmen, İngilizce ve İspanyolca eğitiminin uluslararası standartlarda olacağını anlattı.
 
Dökmen, ’Yıllarca anlattığımız deneyimimizi bilgimizi artık öğrencilerimizle paylaşacağız. Okullarımızda çocuklarımız özbakım, özgüven, iletişim, yaşam tarzı ve kültürü öğrenecek. Kendimizi gönüllü olarak uluslararası denetim yapan bir sistemin içine dahil ettik. Kalitemiz düştüğü anda bu sistemden atılırız’ şeklinde konuştu.
 
DONANIMLI DERSLİKLER...
 
Nilüfer Üçevler’de, modern okul binasıyla hizmete girecek olan Yönder Okulları’nda teknolojik donanımlı derslikler, fen, ingilizce, matematik ve teknoloji laboratuvarları, müzik ve sanat atölyeleri, spor alanları, bilim merkezi, buz pateni pisti bulunuyor.
 
Okulun 4 bin metrekare kapalı, 3 bin metrekare açık alanı bulunuyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Aksiyon filmlerini aratmayan kazalar

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor.
2003
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.