Mutluluğa şahit oldular

Nurcan Arslan ve Muhammed Fatih Şahin çiftinin nikah töreni, yargı camiasını buluşturdu. Çifte nikah cüzdanlarını aynı zamanda şahitliklerini de üstlenen Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar takdim etti.

Mutluluğa şahit oldular
HABERİ PAYLAŞ

FERİT TELSEREN

Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin ve eşi Muteber Şahin’in oğulları Dr. Muhammed Fatih ile Zafure & Mehmet Arslan çiftinin kızları Dr. Nurcan Arslan, önceki akşam Crowne Plaza’da düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

​Yargı camiasını buluşturan düğünde çiçeği burnunda çiftin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe kıyarken, şahitliklerini ise Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Yargıtay Daire Başkanı Ahmet Er ile işadamı Hüseyin Özdilek üstlendi. Çiftin nikah cüzdanını Cavit Çağlar, bir ömür boyu mutlu olmaları dileğiyle alkışlar eşliğinde gelin hanıma takdim etti. Çift, görkemli davetin ardından balayını geçirmek üzere Antalya’nın Kemer ilçesine yola çıktı.

Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, eşi Muteber Hanım ve dünürleri Zafure & Mehmet Arslan çiftiyle konuklarını kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik gösterdi.

Genç çifte nikah cüzdanlarını Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, alkışlar eşliğinde takdim etti. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çifte mutluluk dileklerini iletti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X